Disney-ovky

5. června 2012 v 15:55 | Kajka
ktora z hlavnych hviezd disney sa vam najviac paci??? Smějící se

Farma R.A.K
CHYNA PARKS
Chyna Parks je hudební génius. V 11 letech umí hrát na více nástrojů, než dokáže většina lidí vyjmenovat, například na kytaru, klavír, housle, trubku, saxofon, flétnu, violoncello, harfu, dudy, lesní roh, theremin, bicí,harmoniku a kastaněty! Je také výbornou zpěvačkou, jejíž silný oduševnělý hlas bere lidem dech. Ničeho se nezalekne a střední školu považuje za vzrušující místo. Bohužel, bude muset své nové přátele vytáhnout z jejich ulit, aby to zažívali s ní!
CAMERON PARKS
Cameron Parks je starší bratr Chyny. Ona je génius, on však nemá žádné zvláštní nadání, musí tedy najít něco, v čem vyniká. Není zrovna nadšen, že jeho malá sestra s ním chodí do školy, a snaží se udržet si odstup. Když však jde do tuhého, Cameron se jí zastane - ačkoli častěji přispěchá na pomoc ona jemu!
FLETCHER QUIMBY
Fletcher Quimby je umělecký talent, nadaný ve všech směrech - malířství, sochařství, kresba, cokoli. Pro něho je však nejkrásnějším uměleckým dílem Chyna! Zamiluje se do ní na první pohled a své city se marně snaží tajit, protože ji zvěčňuje ve všech svých uměleckých dílech!
LEXI REED
Lexi Reed je největší rivalkou Chyny na Webster High. Chyna může být vůdkyní RAKu, ale Lexi je královnou školy. Tahle holka je fakt oblíbená a dobře to ví! Je hvězdou v každé školní hře, nebo alespoň byla, dokud nepřišla Chyna!
OLIVE DOYLE
Olive Doyle je lidský počítač. Díky vizuální paměti si pamatuje vše, co kdy četla, slyšela nebo viděla. Bohužel, existují i takové věci, na které by člověk raději zapomněl! Olive, která něco ví skoro o všem, nad vším přemýšlí až příliš. Raději by se ukryla do bezpečí FARMY RAK, ale její nová kamarádka Chyna to tak nehodlá nechat!
tak ktora??? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama